Pragniemy całym serduszkiem podziękować i przedstawić Wam studio brandingowe Studio Brandglow, z którym mieliśmy przyjemność współpracować ❤️🧡

Wyjątkowość tego studia można zaobserwować poprzez idee, które mu przyświecają. Logo według ich założenia nie ma być jedynie estetyczne i przyciągające, ale spełniać również bardzo istotną funkcję-komunikacji z odbiorcą poprzez język obrazowy.

Dzięki dogłębnemu poznaniu idei, celów i historii poprzez rozmowy na każdym etapie pracy, Studio Brandglow odzwierciedla potrzeby danej firmy i jej grup docelowych. Dodatkowo oferują oni szeroką analizę działań firmy, które umożliwiają lepsze dotarcie do odbiorcy i funkcjonowanie na rynku. Efekt jest widoczny na załączonym obrazku- dostaliśmy logo, które wyraża naszą misję. Symbol domu oznacza opiekę domową, rozbudowa symbolizuje ośrodek, który mamy plan stworzyć, a serce reprezentuje szeroko pojętą opiekę dla osób jej potrzebujących.

Sprawiliście, że przesłanie i cele naszej fundacji zmieściły się i nabrały kształtu w pięknym, oryginalnym logo. Dziękujemy za zaangażowanie, możliwość kontaktu z ludźmi pełnymi pasji oraz cudowny efekt. Gorąco polecamy!

Menu