🔎 Chcemy przybliżyć Wam jak wielką sprawą jest otrzymanie pozytywnej opinii o celowości inwestycji od Ministra Zdrowia. Jest to dokument, który określa zapotrzebowanie na opiekę paliatywno-hospicyjną, długoterminową oraz rehabilitacyjną na terenie województwa małopolskiego.

Do tej pory musieliśmy wstrzymać wszystkie prace, aby taka opinia została wydana. I udało się! Dokument ten nie jest żadną liczbą, ani funduszem zasilającym budowę, ale pokazuje coś o wiele ważniejszego. 👉 To, że już teraz mamy ogromne szanse na świadczenie bezpłatnej opieki medycznej w budowanym przez nas Hospicjum Stacjonarnym 🏥.

Jest to dla nas niezwykle ważne ponieważ widząc Państwa zaangażowanie w budowę tego hospicjum czujemy się w powinności, aby ta placówka świadczyła bezpłatną opiekę 🫶
Wesprzyj nas:
🔸 Przekaż 1,5% podatku – KRS: 0000 215 720 (Cel szczegółowy: FUNDACJA BFH)
🔸https://fundacjabfh.pl/wesprzyj-nas/
🔸 Przelew tradycyjny: 03 8808 0006 0060 0600 8220 0001, (tytuł: Budowa Hospicjum)