Strona Główna > O nas > Zespół

Ambasadorzy

Adam Stachowiak

AMBASADOR
Jest z nami od czerwca 2023 roku. Aktywnie wspiera nas podczas wszystkich wydarzeń. Człowiek o wielkim sercu, gotowy nieść bezinteresowną pomoc innym oraz wokalista, kompozytor i producent muzyczny.

dr Władysława Misiarz

AMBASADOR
Od 2016 roku pomaga nam w hospicjum domowym jako wspaniały i ciepły pediatra. Zawsze gotowa nieść bezinteresowną pomoc naszym najmłodszym podopiecznym. Nigdy nie zostawia dzieci w potrzebie, zawsze towarzyszy i wspiera naszych chorych i ich rodziny.

Magdalena Cienkosz

PREZES FUNDACJI

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Krakowskiej, gdzie uzyskała tytuły magistra na kierunku zarządzanie w sektorze publicznym i pozarządowym oraz magistra pielęgniarstwa. Specjalistka pielęgniarstwa opieki paliatywnej,  dbająca o dzieci, jako pielęgniarka medycyny szkolnej.

Doświadczenie w pracy zdobywała między innymi w Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II czy Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Prywatnie mama małej Hani, uwielbia zwiedzać świat i podróżować. Jest zastrzykiem młodości, który wnosi świeże i nowe spojrzenie.

Danuta Kowal

Hart ducha, wytrwałość i upór w działaniu, to cechy charakteryzujące Danutę. Jest niezwykłą wizjonerką, która dostrzega szanse tam, gdzie inni widzą przeszkody. Jest motorem napędowym, działając sercem – inspiracją dla wszystkich.

W młodości towarzyszyła kobietom podczas najważniejszych chwil w życiu będąc położną. Aktualnie jako prezes zarządu MEDI KOMPLEKS kieruje zespołem, by zapewniać jak najlepszą opiekę potrzebującym.

Barbara Lechwar

Kobieta o złotym sercu, która dzięki swojej otwartości i wrażliwości na drugiego człowieka inspiruje do niesienia pomocy. Serdeczna i cierpliwa, podbiła serca najmłodszych podopiecznych i ich rodzin.

Niegdyś jako położna pielęgnowała nowonarodzone dzieci, dając wsparcie i edukując młodych rodziców – aktualnie wiceprezes MEDI KOMPLEKS, gdzie czuwa nad dziećmi będącymi pod opieką Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Wiśniowej.

Zofia Buraczek

Spokojna i rzetelna, daje nam codziennie przykład sumienności w wykonywanej pracy. Nie ma chyba domu w Wiśniowej, którego progów nie przekroczyła z zaangażowaniem czyniąc swoje obowiązki, służąc przy tym dobrym słowem i życzliwością.

Pani Zofia to nie tylko pielęgniarka środowiskowa,  robienie bezbolesnych zastrzyków opanowała do perfekcji, a pacjenci czekają z niecierpliwością, kiedy ich odwiedzi. Jej druga rola to wiceprezes MEDI KOMPLEKS.

To właśnie ci ludzie tworzą Hospicjum Domowe, bez nich nie byłoby nas!