W ramach naszej fundacji prowadzimy wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, w tym:

• Łóżka rehabilitacyjne
  • Krzesła toaletowe
  • Wózki inwalidzkie
  • Balkoniki
  • Chodziki
  • Kule ortopedyczne
  • Laski

Najważniejsze informacje

Wypożyczalnia działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:30.

Tylko w tych godzinach możliwe jest wypożyczanie i zwrot sprzętu oraz załatwienie wszystkich kwestii formalnych.

Adres: 32-412 Wiśniowa 317,
Kontakt telefoniczny: 12 271-45-30

Prosimy o zapoznanie się z  Regulaminem Wypożyczalni << to podlinkowane z zakładki dokumenty

Umowa wypożyczenia sprzętu << to podlinkowane z zakładki dokumenty

Wypożyczający są zobligowani do zapewnienia transportu sprzętu we własnym zakresie. W przypadku wypożyczania łóżka rehabilitacyjnego konieczne są dodatkowe dwie silne osoby do załadunku do łóżka do samochodu.

Naszą Fundacja aktywie współpracuje z francuską organizacją PHI Pharmacie Humanitaire  Internationale, oddział Berry. Dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu możliwe jest zapewnienie chorym i ich bliskim tak potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.