W ramach naszej fundacji prowadzimy wypożyczalnię sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, w tym:

Łóżka rehabilitacyjne

Wózki inwalidzkie

Krzesła toaletowe

Chodziki

Balkoniki

Kule ortopedyczne

Laski

Najważniejsze informacje

• Godziny pracy wypożyczalni

Wypożyczalnia działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:30. Tylko w tych godzinach możliwe jest wypożyczanie i zwrot sprzętu oraz załatwienie wszystkich kwestii formalnych.

• Dokąd się udać?

Adres: 32-412 Wiśniowa 317 (II piętro)
    Kontakt telefoniczny: 12 271-45-30

• Zasady wypożyczania sprzętu

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Wypożyczalni.

• Transport we własnym zakresie

Wypożyczający są zobligowani do zapewnienia transportu sprzętu we własnym zakresie. W przypadku wypożyczania łóżka rehabilitacyjnego konieczne są dodatkowe dwie silne osoby do załadunku łóżka do samochodu.

Nasza Fundacja aktywnie współpracuje z francuską organizacją PHI Berry Pharmacie Humanitaire Internationale. Dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu możliwe jest zapewnienie chorym i ich bliskim tak potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.