Ten rok pełen zmian, nowych więzi i wspaniałych wydarzeń. Dziękujemy każdemu, kto aktywnie włącza się w pomoc Hospicjum Domowemu Królowej Apostołów i wspiera budowę Hospicjum Stacjonarnego. To właśnie dzięki Wam mogliśmy w tym roku osiągnąć niesamowite wyniki i zorganizować tak wiele różnych wydarzeń:

✅️25 kwest przykościelnych!
✅️15 zorganizowanych małych i dużych wydarzeń!
✅️650 wspierających darczyńców!

Ten rok był bardzo pracowity, a projekty jakie udało nam się zrealizować to:

🧱Historyczny dzień inauguracji budowy Hospicjum Stacjonarnego,
🏆Pierwsza Gala Dobrodziejów,
📔Wydanie naszej pierwszej Hospicyjnej Książeczki dla dzieci,
🏪Otwarcie pierwszego w Małopolsce Sklepu Hospicyjnego w Wadowicach, ale to nie koniec!

✅️Niedawno doceniono nasz wspaniały zespół medyczny w plebiscycie Hipokrates, a dziś mamy dla Was niesamowitą wiadomość, jest to wielka chwila podsumowująca nasze całoroczne starania❗️ Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy pozytywną opinię o celowości inwestycji w służbie zdrowia z ramienia Ministra Zdrowia!

Do tej pory musieliśmy wstrzymać wszystkie prace, aby taka opinia została wydana. I udało się! Dokument ten nie jest żadną liczbą, ani funduszem zasilającym budowę, ale pokazuje coś o wiele ważniejszego. To, że już teraz gdy jeszcze nie ma budynku staramy się o to, aby jak do tej pory bezpłatnie świadczyć opiekę i pomóc każdemu kto się do nas zgłosi. To, że Ministerstwo Zdrowia widzi celowość podjętej inicjatywy, że jest ona mieszkańcom małopolski potrzebna. To, że w przyszłości będziemy mogli liczyć na jej publiczne finansowanie. Razem budujemy ten dom hospicyjny tak bardzo potrzebny nam wszystkim. Dziękujemy za ten piękny rok! 💗

Menu