Premiera finałowej części autobiograficznej powieści naszej Ambasadorki Ani

CO TO BYŁ ZA WIECZÓR! 📚🌙

Dzięki uprzejmości naszej Ambasador Pani Anna Stachowiak, mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym dla Niej dniu – premierze bestsellerowej finałowej części autobiograficznej powieści „Ostatni grzech”👰💒.

Aniu!✨

Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz złożyć Ci serdeczne gratulacje z okazji premiery Twojej książki. Cieszymy się, że tak dobra, zdolna kobieta jest częścią naszej hospicyjnej rodziny. Twoje książki wzbudzają w czytelniku wiele emocji, pokazują wzruszające i piękne momenty. Wiara w miłość i przekazywane przez Ciebie wartości to fundament do budowania prawdziwej relacji z drugą osobą. Jesteśmy dumni, że masz w sobie tyle odwagi, by dzielić się swoją prywatną historią i mądrością, jednocześnie pomagając czytelnikom odzyskać wiarę i radość z życia.

Dziękujemy za stworzenie z nami książeczki – Hospicjum – dom pełen miłości 📔, dzięki Tobie uwrażliwiamy małe serca na potrzeby drugiego człowieka oraz skłonić czytelników do refleksji nad tym co w życiu najważniejsze, a nieraz tak bardzo ulotne… Ta książeczka uczy dobroci , wzrusza i zmienia dotychczasowe postrzeganie hospicjum 🤔💭.

Dziękujemy Tobie i Twojemu mężowi Adam Stachowiak 💕 za wkład i zaangażowanie w pomoc w budowie hospicjum stacjonarnego w Wiśniowej. Jesteście ludźmi o wielkich sercach o których zawsze pamiętamy. Życzymy Waszej rodzince dużo miłości, szczęścia, wielu sukcesów oraz inspiracji do tworzenia nowych utworów i książek🎵📘.

LINK DO ZAMÓWIENIA KSIĄŻĘK ANI:

https://www.dotrenaszczyt.pl

LINK DO KSIĄŻECZEK HOSPICYJNYCH:

https://fundacjabfh.pl/…/ksiazeczka-dla-dzieci…
Menu