Data 28.10.2023r. na długo pozostanie w pamięci niejednej rodzinie oraz osobom, które wspólnie tworzą to przepiękne dzieło.

W tym szczególnym dniu odbyła się pierwsza msza hospicyjna w parafii pw. św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach.

Był to czas skupienia, refleksji, ale też i wzruszeń.

Rodziny zmarłych, które przybyły na tę uroczystość, aby uczcić pamięć swoich bliskich miały możliwość zasadzenia cebulek żonkili na przygotowanym Polu Nadziei. Podczas rozpoczęcia mszy świętej, miał miejsce bardzo emocjonujący moment, kiedy rodziny zapalały świeczki ku pamięci już zmarłych członków rodziny. To było bardzo wzruszające, ponieważ na nowo odżyły wspomnienia, kiedy to zmarli byli pośród nich.

Z tego miejsca pragniemy podziękować każdemu, kto przyczynił się do organizacji tego wydarzenia, wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli nas w tym dniu oraz wszystkim przybyłym rodzinom i gościom.

Dziękujemy:

❤️ Ks. proboszczowi Zbigniewowi Jurasz za możliwość organizacji mszy hospicyjnej oraz ks. wikariuszowi Kamilowi Jurek, który prowadził tę uroczystą mszę św. Dziękujemy, także za przepiękne kazanie, które na długo zostanie w naszej pamięci.

❤️ Panu organiście z parafii w Kętach

❤️Pani Annie Zaręba kierownikowi Filii Kęty wraz z rodziną

❤️ Naszemu zespołowi hospicyjnemu, dziękujemy za Wasz codzienny trud, profesjonalizm, oddanie i serce jakie ofiarujecie chorym.

W pracy hospicyjnej musi być powołanie, które nosicie w swoich sercach cały czas.

❤️ Wszystkim wolontariuszom, darczyńcom i ludziom dobrej woli, składamy serdeczne: Bóg zapałać!

Dziękujemy za złożone datki w kwocie, aż 2008 zł + 5€ 🤍