Mikołajkowy maraton Zumba Fitness wraz z koncertem Adama Stachowiaka w Wiśniowej już za nami! Ah, co to były za emocje! 💃

To wydarzenie, te energia uczestników na długo pozostanie nam w pamięci. Gosia Surlas i Joanna Juras to kobiety o niesamowitych nadprzyrodzonych mocach. Wspaniałe organizatorki, dbające o wszystko do ostatniej minuty. Bogumił Pawlak – Z okna wójta oraz Józef Tomal – osoba publiczna bez waszego wsparcia i patronatu również by się to nie udało. Dyrektorowi GOKiS Wiśniowa Panu Adrianowi Kulik równie gorąco dziękujemy za całe okazane wsparcie, za pomoc w zorganizowaniu sceny i za to, że był Pan z nami do samego końca. Dziękujemy, że po raz kolejny włącza się Pan aktywnie w pomoc nam. Naszemu zespołowi hospicyjnemu (pielęgniarkom, położnym i fizjoterapeutom) dziękujemy za zabezpieczenie medyczne tego wydarzenia oraz wspaniałemu dziale administracji za nieocenioną pomoc i obecność.

Dziękujemy wspaniałym wolontariuszom, którzy już po raz kolejny pięknie się włączają w pomoc innym. Dziękujemy, że i w tym dniu byliście z nami. To zaszczyt poznać tak wiele ludzi o dobrym sercu, gotowym nieść bezinteresowną pomoc innym.

I w końcu kochani kwota jaką udało nam się zebrać:

15 617,90 zł !!! ❤

Bez was drodzy darczyńcy to by nie było możliwe. Jesteście wspaniali.

Wielkie ukłony kierujemy w stronę zaangażowanych w akcję szkół, przedszkoli, instytucji społecznych, przedsiębiorców, osób prywatnych, za pomoc w zorganizowaniu fantów. Dziękujemy wspaniałym instruktorom za ich wkład w to wydarzenie i za to, że przyjechali tyle kilometrów, żeby być z nami. Dziękujemy za profesjonalne poprowadzenie wydarzenia Panu Konradowi Sołtys.

Dziękujemy:
Albo_fotobudka360,
KGW- Koło Gospodyń Wiejskich w Wiśniowej
Koło Gospodyń Wiejskich w Kobielniku,
Kole Gospodyń Wiejskich w Węglówce,
animatorkom Bum Bam,
Damian Pazdur,
Rycerze Okrągłego Stołu,
Zjeżdżalnie Dmuchane Wiśniowa Balonik Warsztaty,
Grand Panorama,
Bartłomiej Raul Stachura,
Martyna Spórna – dziękujemy za poświecenie waszego czasu i pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Dziękujemy naszym Ambasadorom Anna Stachowiak Adam Stachowiak za to, że zawsze na każdym wydarzeniu możemy na Was liczyć.

Kochani, to niesamowite jak pozytywny jest odbiór podjętej przez nas, bardzo ważnej inicjatywy – budowy Hospicjum Stacjonarnego w Wiśniowej. Dziękujemy, że widzicie tą potrzebę, aby ta placówka powstała. Razem z Wami i dla Was ją budujemy.

Menu