W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję uczestniczyć w ważnym spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Wadowicach Powiat Wadowicki. Prezentowaliśmy władzom powiatu naszą dotychczasową opiekę w domach chorych oraz postępy w budowie Hospicjum Stacjonarnego w Wiśniowej. Na spotkaniu była obecna również kierownik filii Hospicjum Domowego w Andrychowie, Pani Krystyna Piątek, która na podstawie własnych doświadczeń opisała jak wygląda opieka nad mieszkańcami powiatu wadowickiego i oświęcimskiego 🩺
Członek Zarządu, Pan Sebastian Mlak wyraził chęć wsparcia naszej inicjatywy, więc z nadzieją wyczekujemy odpowiedzi władz powiatu na złożony przez nas wniosek o wsparcie budowy Hospicjum Stacjonarnego w Wiśniowej 📃
Po spotkaniu w starostwie udaliśmy się na wspólną Wigilię, na której mogliśmy spotkać się i porozmawiać z wolontariuszkami Sklep Hospicyjny Beskidzkiej Fundacji Hospicyjnej – Wadowice. Dzięki inicjatywie Nina Kamińska oraz Zofia Filek w charytatywnym sklepie naszej Fundacji pracuje już niemal 20 wolontariuszek 🤶 Są to Panie o niezwykłym charakterze i wielkiej dobroci serc 💓
Zachęcamy do odwiedzenia Sklepu, znajdującego się w sercu Wadowic – na ul. Lwowskiej 18 (na przeciwko Poczty Polskiej). Dziękujemy za Wasze nieustające wsparcie, to wiele dla nas znaczy 🧡

Menu