Czy niemożliwe może stać się MOŻLIWE? Po Gali Dobrodziejów w ubiegłą sobotę (25.11.2023r.) już wiemy, że TAK 🧡

102 550 zł – to kwota która sięgnęła niebios.
To kwota, o której myśleliśmy, że jest nie do zdobycia. A udało się!

Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom za tak cenny dar.

Co prawda emocje jeszcze nie opadły, ale staramy się powoli wracać do normalności 😊 Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim gościom i darczyńcom – bez Was i Waszej hojności to wszystko by się nie udało. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że mamy wokół siebie wyjątkowych ludzi o dużym i, co ważne, dobrym sercu ❤ To co działo się podczas tego wieczoru było magiczne, prowadziliśmy licytacje na szczytny cel: budowę pierwszego w powiecie myślenickim hospicjum stacjonarnego w Wiśniowej.

Drodzy Darczyńcy!

Państwa zaangażowanie w aukcje było wyjątkowym i szlachetnym gestem skierowanym w naszą stronę. Już teraz zapisują się Państwo na kartach i murach naszego powstającego hospicjum jako Ci, którzy dołożyli swoją cegiełkę. To dzięki Wam jesteśmy w stanie od następnego roku wznieść fundamenty!

Pragniemy gorąco podziękować:

– Panu Michał Cichoń – Konferansjer – za profesjonalne poprowadzenie Gali Dobrodziejów, Twoja charyzma i osobowość jest czymś wyjątkowym i dziękujemy, że byłeś z nami. Za to, że poświęciłeś swój czas na pomoc nam.

– Pani Anna Stachowiak – za to, że przyjechałaś do nas z samego Śląska, aby być z nami i nas wesprzeć. Dziękujemy za napisanie tekstu do hospicyjnej książeczki dla dzieci, która miała swoją premierę podczas Gali.

– Panu Adam Stachowiak – za wsparcie, jakie nam ofiarowujesz jako Ambasador naszej Fundacji oraz za to, że jesteś częścią naszej fundacyjnej rodziny i prężnie działasz na rzecz budowy hospicjum. Dzięki Tobie możemy kontynuować naszą pracę na rzecz tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

– Pani Nina Kamińska i Zofia Filek – za to, że przyjechały do nas prosto z Wadowic, aby na tym wydarzeniu zainaugurować nowo otwierany sklep hospicyjny w Wadowicach. Dziękujemy za ofiarność i pełne zaangażowanie w budowę hospicjum.

Nie zapominamy też o naszych wyjątkowych sponsorach licytacji, są to osoby z wrażliwym i otwartym sercem na potrzeby drugiego człowieka, którzy bez wahania postanowili podarować nam na licytacje vouchery, usługi, obrazy, sprzęty AGD oraz biżuterię. ⭐

PEŁNI WZRUSZENIA, ŻE TYLE CUDOWNYCH LUDZI WŁĄCZA SIĘ W BUDOWĘ DOMU PEŁNEGO MIŁOŚCI CHCEMY POWIEDZIEĆ DZIĘKUJEMY!

DWÓR KOCIOŁEK – to w tym magicznym miejscu odbyła się nasza Gala

Państwu Jolancie i Januszowi Selwa dziękujemy za użyczenie niesamowitego lokalu po znacznie zaniżonych kosztach, za przepiękny wystrój Sali, za przepyszne dania i dopilnowanie wszystkiego co do ostatniej minuty 😊

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty tego doskonałego lokalu, który wpłynął znacząco na sukces naszej imprezy. 👇

DWÓR Kociołek