Strona Główna > Nasi podopieczni > Hospicjum Domowe

Hospicjum Domowe (działa od 2009 r.)

Hospicjum Domowe Królowej Apostołów w Wiśniowej obejmuje swoją opieką zarówno dorosłych jak i dzieci.

Hospicjum Domowe ma pod swoją opieką ok. 800 pacjentów na terenie niemal całego województwa małopolskiego. Beskidzka Fundacja Hospicyjna aktywnie działa przy Hospicjum Domowym Królowej Apostołów w Wiśniowej. Pacjenci mogą liczyć na pomoc rzeczową w postaci środków higienicznych i pielęgnacyjnych oraz specjalistycznego sprzętu medycznego, który jest pozyskiwany przez Fundację.

Dzięki organizowanym akcjom charytatywnym dzieci objęte hospicjum domowym otrzymują różnego rodzaju środki pielęgnacyjne, higieniczne, zabawki, książeczki i przybory szkolne. Beskidzka Fundacja Hospicyjna poza organizacją eventów okolicznościowych angażuje się także w kwesty i zbiórki oraz przygotowuje prezenty na różne okazje (Dzień Dziecka, Urodziny, Mikołajki). Fundacja finansuje również w miarę możliwości rehabilitację i opiekę medyczną podopiecznych Hospicjum Domowego.

Najedź na zdjęcie

Dotknij zdjęcia