Ślub to wielkie wydarzenie dla samej Pary Młodej ale i dla całej rodziny. To doskonała okazja do obdarowania prezentami nie tylko nowożeńców!
Coraz częściej narzeczeni proszą swoich gości by zamiast kwiatów, które szybko więdną, przynieść wino czy kupon. W tym jednym z najszczęśliwszych dni w życiu nie rzadko pamiętają też o innych prosząc o pieniądze na wybrany przez siebie cel.
My zachęcamy żeby wesprzeć naszą fundację!

Jak to zrobić? -> Zgłoście się do nas ze swoim zamiarem zbierania funduszy zamiast kwiatów, abyśmy mogli przekazać wam puszkę i materiały do zaproszenia, w których będą informacje o naszej fundacji, by goście wcześniej mogli się z naszą działalnością zaznajomić, lub sami dopiszcie na swoim zaproszeniu np.:

„Ci, którzy szczęście przyjdą dzielić z nami, niech nie biorą kwiatów, te zerwiemy sami. Do puszki na Sali niechaj sypną groszem – zabrania się przy tym przekręcania nosem. My miłością swoją oddychać będziemy a zebraną kwotę na Beskidzką Fundacje Hospicyjną przekażemy!”

„Kwotę, którą chcieliście przeznaczyć na kwiaty bardzo prosimy wrzućcie do puszki na Sali – całość przekażemy na Beskidzką Fundacje Hospicyjną, by pomóc chorym będącym pod jej opieką.”

Podczas życzeń postawcie puszkę obok siebie, by goście mieli do niej łatwy dostęp, a zebraną kwotę przekażcie nam w dowolnie wybrany sposób: gotówką lub przelewem na konto.