🌼Za nami kolejna zbiórka w ramach akcji „Pola Nadziei dla Hospicjum”. W ubiegłą niedzielę mogliście spotkać nas w Parafii p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach. Dziękujemy za tak pozytywny odbiór naszej akcji. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się uzbierać: 𝟭𝟯 𝟯𝟯𝟰 zł + 𝟭𝟬 €.💰

Jesteście wyjątkowi i niesamowici. Pomimo złej aury pogodowej, rozgrzaliście nasze serca i tych którzy czekają już teraz na opiekę w powstającym hospicjum stacjonarnym w Wiśniowej 🏡❤.Pragniemy bardzo gorąco podziękować:

🧡 Ks. proboszczowi Kazimierzowi Turakiewiczowi, ks. Michałowi Mikołajczykowi, Ks. Bogdanowi Jeleń i ks. Tomaszowi Gędłek. Parafia MB Wspomożenia Wiernych w Dobczycach
🧡 Wolontariuszom ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Dobczycach w Dobczycach oraz wolontariuszom z wolontariatu „LOLEK”.
🧡 Koordynatorce wolontariatu Pani Elżbieta Kołdras
🧡 Paniom opiekunkom wolontariatu, które towarzyszyły swoim podopiecznym na każdej mszy świętej:
✨ Pani Annie Kubickiej
✨ Pani Marzena Mikołajczyk
✨ Pani Małgorzacie Chanek
🧡 wolontariuszowi Karolowi z Liceum Ratownicze w Zespole Szkół w Dobczycach

Dziękujemy wszystkim darczyńcom i zaangażowanym w akcję Pola Nadziei dla hospicjum ❤🌻.